Karłowice Wielkie 33, 48-388 Kamiennik


cyklinowanie schodów

Cyklinowanie schodów jest czynnością o innym stopniu skomplikowania niż cyklinowanie podłóg. W przypadku schodów mamy do czynienia z powierzchnią która nie jest równą płaszczyzną, powierzchnie są o wiele mniejsze, za to jest dużo więcej zakamarków, załamań i detali. Podobnie jak w przypadku cyklinowania podłóg, tak samo – a może nawet bardziej – w przypadku cyklinowania schodów, bezwzględnie polecamy korzystać z usług profesjonalnych firm zajmujących się świadczeniem takich usług. Oczywiście z naszej strony gorąco polecamy naszą firmę Centrum Podłóg Paweł Bilewicz. 

Cyklinowanie schodów wymaga specjalistycznego sprzętu a także wprawy. Nie tylko do samego procesu cyklinowania, ale także do poprawnego, równomiernego położenia lakieru na zeszlifowane schody. Jest to inwestycja na długie lata, poprawnie wycyklinowane i zabezpieczone schody mogą służyć jeszcze całe dekady.

Aby poprawnie wykonać cyklinowanie schodów należy zachować odpowiednią kolejność wykonywania poszczególnych czynności i użycie pasujących materiałów szlifierskich. Potrzebny jest sprzęt w postaci szlifierek, cykliniarek, pasy bezkońcowe, krążki ścierne o odpowiedniej granulacji oraz oczywiście odpowiednie umiejętności i sprzęt.  

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą z zakresu cyklinowanie schodów.

Centrum Podłóg Bilewicz
| |
Karłowice Wielkie 33, 48-388 Kamiennik

Przy cyklinowaniu schodów kluczową rolę odgrywają następujące czynniki: umiejętności i doświadczenie osób wykonujących zlecenie oraz sprzęt którym wykonywane jest zlecenie. Firma Centrum Podłóg Paweł Bilewicz może się pochwalić iż w oba czynniki są na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o sprzęt korzystamy tylko z renomowanych marek, w dodatku na bierząco go serwisujemy i konserwujemy, dbamy aby był w pełni sprawny. Jeśli chodzi o samo doświadczenie i umiejętności, to mamy za sobą niezliczoną ilość realizacji i kilkanaście lat w branży. Firma działa od 2008 roku, ale tematem cyklinowania schodów zajmowaliśmy się już wcześniej. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty!