Karłowice Wielkie 33, 48-388 Kamiennik


szlifowanie schodów

Schody drewniane są jednym z najczęściej wybieranych rodzajów schodów do wnętrz. Taki wybór gospodarzy ma związek z wieloma aspektami: drewniane schody doskonale się prezentują i niejednokrotnie są jednym z decydujących czynników tworzących tak zwany klimat domu. Niezwykle ważną właściwością schodów drewnianych jest fakt, że istnieje możliwość ich niemal całkowitej renowacji. Efekt przywrócenia schodom pierwotnej świetności uzyskujemy dzięki czynności znanej wszystkim jako szlifowanie schodów.

Nawet najlepsze drewno, najlepiej przygotowane i zabezpieczone, będąc użytkowane przez lata – zacznie nosić ślady użytkowania. Rysy, dziury, wgłębienia – to standardowe znaki rozpoznawcze eksploatowanych schodów. Ponadto często spotyka się złuszczony lub napuchnięty lakier. Szlifowanie schodów pozwala nam na zdarcie starej warstwy lakieru oraz wierzchniej, zniszczonej warstwy drewna. Profesjonaliści dysponują odpowiednim zapleczem sprzętowym i materiałowym do czynności szlifowanie schodów. Wiedzą jaką klasę ścieralności należy użyć do danego rodzaju drewna, i jak głębokie ma być szlifowanie. Oprócz spraw oczywistych jak umiejętności i doświadczenie, którymi dysponuje profesjonalista a których siłą rzeczy nie może posiadać zwykły Kowalski, nie parający się szlifowaniem na co dzień – istotny jest także aspekt czasu. Otóż firma która profesjonalnie zajmuje się omawianą dziedziną, wykona szlifowanie podłóg w czasie nieporównywalnie krótkim niż osoba robiąca to sporadycznie, czy też nawet pierwszy raz w życiu.

Dlatego też z pełną odpowiedzialnością zalecamy skorzystanie z usług naszej firmy: Centrum Podłóg Paweł Bilewicz. Wykonamy pracę w stu procentach poprawnie, użyjemy wysokiej klasy sprzętu i najlepszych materiałów, a dodatkowo zaoszczędzą państwo masę czasu. Jak szlifowanie schodów – to Centrum Podłóg Paweł Bilewicz.

Centrum Podłóg Bilewicz
| |
Karłowice Wielkie 33, 48-388 Kamiennik

Usługa szlifowanie schodów jest znacznie rzadziej świadczona od szlifowania podłóg. Wynika to ze znacznie większego stopnia skomplikowania wykonania takiej usługi, stąd wiele firm nie podejmuje się takiego zadania z różnych względów. Nie chodzi tylko o sam fakt, że firmy boją się, iż nie podołają zadaniu na odpowiednim poziomie. Chodzi też o to, że tylko doświadczona firma jest w stanie wykonać szlifowanie schodów w poprawny sposób jednocześnie w takim okresie czasu, żeby usługa była opłacalna. Jeżeli chodzi o Centrum Podłóg Paweł Bilewicz to mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usługi. Szlifowanie schodów realizujem sprawnie i na najwyższym poziomie wykonania. Zapraszamy do korzystania z naszej ofery.