Karłowice Wielkie 33, 48-388 Kamiennik


szlifowanie podłóg

Kwestia możliwości szlifowania podłóg drewnianych jest jednym z podstawowych argumentów na postawienie na podłogi drewniane. Praktycznie żaden materiał nie daje nam tak dużego pola do renowacji powierzchni. Jeżeli podłoga jest wykonana z dobrej jakości drewna, wówczas mamy możliwość przywrócić ją do praktycznie perfekcyjnego stanu nawet po dekadach zaniedbań. W największej mierze jest to właśnie zasługa możliwości zeszlifowania uszkodzonej, nierównej, czy zmurszałej podłogi. Pod cienką warstwą uszkodzonego drewna znajduje się całkowicie nienaruszona i świeża powłoka. Umiejętne szlifowanie podłóg, a następnie położenie nowego lakieru sprawie, że stary parkiet prezentuje się i ma wszelkie zalety zupełnie nowego parkietu, i może nam wspaniale służyć przez kolejne dekady.

Niejednokrotnie wykonywane są zabiegi szlifowanie podłóg przedwojennych, z lat trzydziestych lub dwudziestych ubiegłego wieku, a więc już praktycznie sto lat temu. Po odpowiednie przeprowadzonych zabiegach podłogi prezentują się wspaniale, jak zupełnie nowe i świeżo położone.

Tutaj należy się zatrzymać i podkreślić, że szlifowanie podłóg powinno zostać wykonane przez osobę która ma na ten temat wiedzę i doświadczenie w temacie. Tylko profesjonaliści wiedzą jakiego materiału ścieralnego użyć do szlifowania, jak mocno szlifować i ile razy wykonać szlifowanie. Firma Centrum Podłóg Paweł Bilewicz gwarantuje w tej kwestii najwyższą możliwą jakość. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Centrum Podłóg Bilewicz
| |
Karłowice Wielkie 33, 48-388 Kamiennik

Szlifowanie podłóg to jedna z naszych sztandarowych usług, którą wykonujemy od początku istnienia naszej firmy. Każdy z pracowników ma wieloletnie doświadcznie w szlifowaniu podłóg różnej jakości i z różnego materiału. Potrafimy idealnie dobrać materiał ścieralny i odpowiednią intensywność szlifowania. Nasze usługi wykonujemy szybko i sprawnie, zachowując przy tym najwyższą jakość wykonania. Naszą markę w szlifowaniu podłóg potwierdzają dziesiątki, jeśli nie setki zadowolonych klientów, którzy są dla nas najlepszą reklamą i rekomendacją.