Karłowice Wielkie 33, 48-388 Kamiennik


cyklinowanie podłóg

Cyklinowanie podłóg to jedna z najpowszechniejszych technik odnawiania parkietu. Technika ta jest najczęściej wykorzystywana w stosunku do podłóg które przez lata nie były odpowiednio pielęgnowanie i w wyniku zanidbań lakier z powierzchni drewna jest wytarty, lub też są charakterystyczne wgniecenia spowodowane eksploatacją. Również w przypadku gdy kładziemy nowy parkiet wykonuje się cyklinowanie podłogi przed położeniem na niego warstwy zabezpieczającego lakieru. Celem cyklinowania w takim wypadku jest przede wszystkim wyrównanie i wygładzenie powierzchni drewna, które naturalnie nie jest idealnie równe i gładkie. 

Cyklinowanie podłogi wykonuje się przy użyciu specjalnych maszyn. Marka i jakość sprzętu ma tutaj istotne znaczenie w kwestii końcowego wyniku cyklinowania. Nasza firma Centrum Podłóg Paweł Bilewicz pracuje tylko na wysokiej klasy sprzęcie renomowanych firm. Ogólnie niepisana zasada jest taka, że cyklinowanie powierza się profesjonalnej firmie, gdyż wszelkie próby samodzielnego cyklinowania mogą zakończyć się uszkodzeniem parkietu i koniecznością jego wymiany czy też naprawy, a to ciągnie za sobą dodatkowe, niemałe koszty. Poza tym najczęściej cyklinowanie podłogi trzeba powtórzyć kilkukrotnie i za każdym razem używa się innej grubości materiałów ścierających. W praktyce nie ma możliwości aby osoba bez doświadczenia w cyklinowaniu wykonała tą operację w stu procentach poprawnie.

Serdecznie polecamy usługi z zakresu cyklinowanie podłóg naszej firmy Centrum Podłóg Paweł Bilewicz.

Centrum Podłóg Bilewicz
| |
Karłowice Wielkie 33, 48-388 Kamiennik

Czy wiesz że Centrum Podółg Paweł Bilewicz zajmuje się cyklinowaniem podłóg już kilkanaście lat? Mamy za sobą dziesiątki, jeśli nie setki realizacji. Fachowca z doświadczeniem poznasz od razu, jego ruchy są pewnie i precyzyjne, nie ma przestojów, czy rozmyślań nad problemami. Nic co może się zdarzyć przy realizacji zlecenia cyklinowanie podłóg nie jest nam obce, ze wszystkim już mieliśmy styczność. Jeśli szukasz renomowanego wykonawcy w przystępnej cenie do cyklinowania podłóg to trafiłeś bardzo dobrze. Centrym Podług Paweł Bilewicz zaprasza!