Karłowice Wielkie 33, 48-388 Kamiennik


O firmie

Firma Centrum Podłóg Paweł Bilewicz działa na rynku od 2008 roku. Od początku specjalizujemy się w układaniu podłóg drewnianych oraz renowacji powierzchni drewnianych takich jak: podłogi, schody, drzwi. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kwalifikację, dostosowujemy się do zmieniających się trendów w budownictwie. Powoduje to progresywne rozszerzenie naszych usług o inne dostępne na rynku rozwiązania podłogowe.

Obsługujemy Klientów prywatnych, sektor wielkopowierzchniowy a także współpracujemy  z firmami z branży budowlanej. Usługi świadczone przez naszą firmę są na najwyższym poziomie. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie oraz materiałach podłogowych renomowanych marek.

Główny zakres naszej działalności to:

Podłogi Nysa
Centrum Podłóg Bilewicz
| |
Karłowice Wielkie 33, 48-388 Kamiennik

Nasza firma posiada doskonałe kwalifikacje i pracuje na najwyższej jakości sprzęcie. Posiadamy także duże, kilkunastoletnie doświadczenie w branży, a to wartość, której nie da się kupić. Stąd w dziedzinie podłogi nysa jesteśmy jednym z liderów. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy z zakresu szlifowanie podłóg nysa, czy też cyklinowanie podłóg nysa.